КИЇВ, 2c1b
03/10/2020, 19:00

Квиток / 120 ₴

Клубний день - так українські лесбійки в 90-ті називали свій вечір у гей-клубах, як правило четвер. Єдиний день, коли вечірка була їхня. В пам’ять про ті часи ми вирішили назвати нашу першу вечірку саме так.

Ми намагаємось розвинути діалог між реальною історією дреґ-перформансу та нашим особистим досвідом.За більш ніж 50 років існування культури вона зазнала багато трансформацій, але її місія залишається незмінною.

Дреґ - як спосіб забути про соціальну несправедливість. Як спільнота, де всі на рівних, де немає місця для упереджень, де ти можеш бути ким завгодно, де всі готові почути і підтримати.Культура дреґ-шоу зародилась у колі чорних квір секс-працівниць в Америці, проте потреба в такому місці залишається і донині, і в нашій країні також.Ми вдячні за цю форму, це медіа, цей особливий вид мистецтва, що досі існує і дає можливість спробувати щось нове, захоплююче і важливе в нашому особистому контексті.

Наш проєкт — це дослідження. Дослідження історії, дослідження зв'язку між різними досвідами людей з різних континентів.А також це просто весело. Весело, цікаво, часом смішно та безперечно красиво!Нам важливо зрозуміти, чим саме є дреґ, яке місце він займає у сучасній культурі Києва і яке його майбутнє в Україні.