КИЇВ, ДК Куренівка
17/04/2020, 23:00

Квиток / 400

Dusty flashback - це формат вечірок, створений бьорнерами для бьорнерів і їх друзів, за участю електронних артистів, які виступали на найбільш потужних музичних арт-карах Burning Man.

Headliner кожного заходу - відомий музикант, який підірвав своєю творчістю пустелю, зрозуміло за підтримки українських діджеїв-бьорнерів.

На нашій вечірці ми прагнемо створити особливу атмосферу, якої ми заразилися в далекій американській пустелі. Тієї самої атмосферою, що спонукала нас перетворити старе СТО в арт-центр і назвати його іронічно "палацом", яка надихає нас переробляти відходи і створювати арт.

На нашу першу вечірку із серії ми запросили англійське тріо Kerala Dust, яке втім недавно змінило свою прописку на Берлін.У своїй творчості музиканти будують міст між електронною музикою і блюзом, надихаючись Томом Вейтсом і Девідом Бірном. Підсумковий мелодійний, живий текхаус забирається прямо в душу і лоскоче струни любові.

Англійців підтримують Сергій Северин - беззмінний резидент починаючи з перших бьорнерскіх вечірок в Києві, Ярослав Mamay - будівельник першого українського кемпу Kurenivka на Burning Man в 2017-му і Тома Рибка наш прекрасний резидент другої Куренівці на BM.