Трек "no pain" — нова робота львівської скрипальки і композиторки, яка стала відображенням всього того, що відбувається на даний момент в світі. За словами артистки, цей релiз став переломним для її творчості, як і наступний альбом, що вийде у 2021.

В "no pain" артистка йде від академічності своїх попередніх робіт, звертаючись до гнучкості власного голосу з мінімалістичним відтінком і створюючи полотна абстрактної електроніки з глiтчевим ритмом і туманною атмосферою.

«"no pain" — Реакція на зовнішні фактори, усвідомлення, що ми пройшли точку "X", до якої не зможемо вже повернутися назад. У музиці важливим було знайти тембрально ці відчуття напруги та певної агресії, більше це прослідковуется у dub mix. Вони — внутрішні, твої, відкриті, багатошарові. Вокальна ж версія — завуальована форма цієї напруги, зовнішня форма тебе, прихована», — написала про ідею синглу Katarina Gryvul.

Над артворком релiзу працювала Nika Gargol.

У минулому році Katarina видала ряд релізів на таких лейблах, як Nawiarecords, Audiomat, ScoreFollower. Останній її альбом "inside the creatures" вийшов 1 січня 2020-го.

Сингл "no pain" доступний на Bandcamp.