КИЕВ, ЮБК
05/07/2019, 20:00

550 ₴

Hedonism Live та Aught Magazine представляють Jonathan Bree — співака, композитора, мульти-інструменталіста та продюсера із Нової Зеландії. Його нещодавній музичний кліп 'You're So Cool' став сенсацією YouTube, привертаючи увагу глядачів до гурту своїм унікальним, витриманим у всіх деталях стилем та прихованими за масками обличчями: дещо моторошне та сюрреалістичне видовище. Живе шоу Bree рівноцінно зачаровує своєю потойбічністю - як у звуковому, так і у візуальному плані. Jonathan проводить свої дні (і ночі) у брудному домашньому офісі, намагаючись допомогти запустити свій власний лейбл Lil 'Chief Records, одночасно продюсуючи інших виконавців, режисуруючи і знімаючись у музичних кліпах Cigarette Smoking, та опісля знаходить час для запису власного матеріалу, викроївши його з часу для сну.

Bree почав писати та виконувати музику в ранньому дитинстві, а уже в віці 13 років випустив свій перший реліз на новозеландському рекорд лейблі Flying Nun Records. У 13 років через побоювання, що він почне одягатись у сітку та зробить пірсинг інтимних місць, він був висланий до Австралії жити з батьком. Його батько був духовним гуру, що жив у Байрон-Бей, люб'язно допомагаючи своїм послідовникам голодувати, з метою підняти свої «вібрації», щоб вони зуміли сісти на невидимі материнські кораблі, що плавають над ними. У 14 років, не зумівши підняти свої вібрації, і усвідомивши власний голод, він пішов з дому і почав піклуватись про себе самостійно, продаючи наркотики місцевим туристам, щоб мати змогу закінчити школу.

У віці 19 років він створив групу The Brunettes, написавши та випустивши для них 4 альбоми та 4 EP. Brunettes випускались на Sub Pop перед тим, як врешті-решт розпались у 2010. Відійшовши в тінь, Bree знову з'явився у 2014 році уже в якості сольного виконавця із власним масковим гуртом в стилі бароко, випустивши 3 сольні альбоми. Зараз він записує матеріал для свого 4-го альбому і готується до власного світового турне 2019 року. Вперше в Україні Jonathan Bree зіграє сольний концерт в рамках Hedonism Live 5 липня на березі Дніпра, ЮБК.