КИЇВ, ЮБК
24-25/05/2019

Ми раді вітати вас в нашій реальності гармонії та насолоди, яка так далека від бурхливого темпу міських джунглів. ЮБК season #5 відкриває свої двері та запрошує разом з нами піддатись гедоністичній насолоді. Ми прикладемо всі зусилля для того, щоб ваше перебування тут стало приємним та незабутнім. Ми розтягнули наше відкриття на 2 дні і підготували для вас особливий лайн-ап — артисти, які запалювали Burning Man на легендарній сцені Robot Heart радуватиуть наші серця та душі. Декілька слів про хедлайнерів дводенного свавілля на березі Дніпра.

Заснована Сафаком Озкулем, Oceanvs Orientalis — це колективна формація, яка спрямована на протистояння естетиці сприйняття електронної музики. Проект зливається з мелодіями сукупної музичної історії людства і в цьому контексті вважає, що "все йде зі сходу".

Радимо не пропустити лайв виступ українського тріо THE BEST PART OF THE TRIP, які своєю сумішшю електроніки, фанку, та психоделік року гучно заявляють про себе.

24.05 ~ NIGHT ~
Oceanvs Orientalis (Kanto Records, Bar 25, ES)
TBPOFT (live, UA)
TOMA RYBKA (СЧАСТЛИВЫЕ ЛЮДИ, UA)
RO ROUSSEAU (UA)

25.05 ~ HEDONISM SUNSET LIVE ~
Love'n'Joy — першими відкриють сезон у новому форматі Hedonism Sunset Live, своїм всепоглинаючим інді роком у поєднанні з психоделічним звучанням 60-х

~ NIGHT ~
KMLN (GRSOL SELECTAS, TOUCH OF CLASS, DE)
MAMAY (UA)
YU.R b2b GRZLY (UA)
PHOTOVOLTAIC b2b ANDREY KOROL (UA)

Ссылка на ивент