15 серпня у виставковому просторі МК відбудеться відкриття першої із серії виставок під назвою INTRO: WHAT`s INSIDE. Подія присвячена талановитій київській молоді, яка покаже, чим дихає їхнє мистецтво та якими вони бачать себе у ньому.


Дизайнери, художники, графіті-райтери, тату-майстри, фотографи та інші відомі у київській арт-тусовці люди покажуть свою творчість на одязі. Кожен з учасників зможе висловити своє бачення та розуміння мистецтва так, як йому цього хочеться. Виставка буде супроводжуватись короткими відео-есе, через які у глядача буде можливість краще відчути молодих і талановитих митців. Речі буде презентовано не вказуючи ім’я автора. Головною метою проекту INTRO: WHAT`s INSIDE є відхід від протиріч між соціальною фігурою автора та його творчістю. Ця серія виставок про людей, про їхні почуття, думки та про них самих як про частину великаго творчого організму.

Відкриття вистаки відбудеться у форматі вечірки, на якій музику забезпечать Little Vanya, Denis Polyakov та STSFACTIONА. Що стосується перформансу, то у цьому нам допоможуть художниці SESTRY FELDMAN, які вже встигли стати частиною київської стріт-арт культури.