ЛЬВІВ, КЛУБ
19/10/2019, 23:00

Квиток / 150 ₴

Ага, це знову ми. Як і обіцяли, повертаємось в форматі реліз-вечірок. Це значить, що тепер ми будемо з вами трохи рідше, але набагато потужніше. Кожен наш лайн-ап постійно буде зачіпати якийсь з релізів лейблу Hypnohouse (цього разу, наприклад, перший), а місце, куди ми повернемось, як мінімум, 19 жовтня, цілком можливо, скоро стане таким ж легендарним, як Lviv Film Center, з якого в нас почалось взагалі все. Отже…

Головний гість – Trippsy (THP, Closer, Kyiv) – тут все дуже просто. Якщо ви глянете на кількість коментів під його треком на прев’ю нашого першого релізу, одразу все зрозумієте. Найновіше додання до списку резидентів київського Closer, буква Т в слові THP та наш неодноразовий гість повертається до Львова після довгої відсутності, щоб показати вам все, чого він навчився за останні роки. Саппорт – Lstn (ZAVTRA, Dzvin) – співзасновник Zavtra i Dzvin, журналіст Trommel, бла-бла-бла… Ви все це знаєте і без нашого чергового нагадування. Його колекція платівок повільно, але впевнено росте і наближається до відмітки 500 (саме час згадати про те, що вечірка буде вініл-онлі), та й скіли, як розказують, ростуть теж… Господар – DJ 69 (Hypnohouse) –  тут все ще простіше. Не було б його, не було б Гіпно, правда ж?

Локація – Чергова краса на заводі РЕМА на Заводській. Ви там ще ніколи не були і, сподіваємось, 19-го жовтня здивуєтесь так само, як і ми, коли вперше її побачили.

І ще раз:
Trippsy (Closer, THP)
Lstn (Zavtra, Dzvin)
DJ 69 (Hypnohouse)

On door: 200 uah.
FC/DC +18.