31 серпня провідна київська промо-команда Worn Pop запускає осінній сезон разом із австралійський експериментальним гуртом HTRK та гетеборзькими поціновувачами примітивного саунду VANLIGT FOLK.

HTRK був заснований в 2003 році Найджелом Янгом, Джоннін Стендіш і Шоном Стюартом. Їх музика має досить тонкі культурні орієнтири для критичного аналізу, та водночас залишається достатньо сирою та інтуїтивною. Свій дебютний EP Nostalgia тріо випустило в 2005 році. Незабаром їх живі виступи привернули увагу ікони андеграунду Роуленда С. Ховарда і популярного австралійського продюсера Ліндсей Гравін, які запросили їх записати свій дебютний альбом на Gravina's Birdland Studios. В 2009 році вийшов і дебютний LP Marry Me Tonight, спів-продюсером якого виступив Ховард. Marry Me Tonight у багатьох відношеннях був опусом в стилі нео-поп: таке привичне домашнє звучання, яке перетворилось на щось більш просторе і захоплююче. В тому ж році Говард помер від раку, але залишив глибокий та незабутній слід на групі, як наставник і друг, а невдовзі з життя пішов і басист Шон Стюарт. Джоннін згадує, що Шон був їх рушійною силою та завжди переконувався, щоб підхід до музики був саме такий автентичний, як від самого початку заснування - його ставлення до творчості залишилося з HTRK і по сьогоднішній день. Музика HTRK – не рішення для неспокійних і нетерплячих, адже  її потрібно поглинути, обдумати та в повній мірі усвідомити.

Гетеборзький гурт VANLIGT FOLK складаєтся з Йонаса Авраамссона, Карла І Карлссона і Давида Сундквіста. В своїй музиці вони використовують примітивну електроніку, барабани та суміш вокалу. Крізь відображення свого власного сприйняття музики вони торкаються як гостро соціальних тем, так і безглуздості. Музиканти вважають, що не варто перекладати відповідальність за зміни фундаменту суспільства на культуру, адже концепція мистецтва полягає саме у знищенні структури суспільства, а не його побудові – цю руйнівну силу можна відчути під час живих виступів швецького тріо. З 2013 року гурт випустила один LP, чотири EP, а їх другий повноформатний альбом 'Hambo' є співпрацею між Kontra-Musik та лейблом DJ veteran Rivet ‘Kess Kill.