КИЇВ, ЮБК
29/06/2019, 18:00

650 ₴

Hedonism Sunset Live запрошує всіх на берег Дніпра насолодитися романтичними мелодіями ЛУНА, МЫ, daKooka. Багато хто стверджує, що концерти ЛУНА здатні змінити життя людини на краще, це завжди великий подарунок для публіки тих міст, де виступає співачка. В її чесному творчому пориві розчиняється негатив, і глядачі отримують те, заради чого приходять — щирий діалог з артистом і неймовірні емоції;  енергетика сцени проривається в аудиторію і слухач опиняється під лавиною відчуттів, якими витончено керує артистка.

Проект МЫ з’явився на світ на межі 2016-2017 у складі Daniel Shake та Eva Gurari. Дует відразу закохав у себе хвилю шанувальників, а кліп “Возможно”, якій вийшов у 2017 році, став у деякому сенсі феноменом. За цим послідували більші виступи та солд-аути. Зараз проект готує повністю нову живу програму та непристанно випускає новий матеріал.

daKooka — молода українська співачка, піаністка, ді-джей і автор пісень. Проект артистки поєднує в собі унікальний звук, проникливий вокал, та лірикою англійською, українською, російською та польською мовами.