КИЇВ, TBA
31/10/2020, 19:00

Квиток / 200

Ідея провести бал, де кожен може бути ким завгодно переслідувала нас з першого перегляду Pose. Та коли буде більш слушна нагода для цього як не на Halloween – найвідоміше свято крос-дресерів.

Але якщо вам набридли дракули, медсестри та монахинi…Vи запрошуємо вас на Glory Ball - свято індивідуальності, перевтілення та солодкого божевілля! На Glory Ball ти можеш стати будь-ким: котиком, світською левицею, хвойдою з Борщагівки та навіть королевою з Петрівки – незалежно від статі, гендеру чи сексуальних уподобань

Але найцікавіше на балах – змагання, тож у нас будуть категорії в яких журі обере переможців та нагородить солодкою славою…Ми розділили категорії на театральні (образ) і танцювальні (танець). Тож the categories are:- Eastern European Chic (образ)- Wet as Pussy (танець)- Quarantine Extravaganza (образ)- Me Against Music (танець)- Leather Queen (образ)- Lipsync (перформанс)Детальніше про категорії ми будемо розповідати тут та у нашому інстаграмі, тож слідкуйте за оновленнями @gloryballshiningМузичний супровід:CeloeHIGH_PATROLSunrise_GrooveМутафория Лили (DJ+LIVE)Drag performances:Dolla StoreLinda NoteaMeow MeowХолодная БогданаЗахід відбудеться із дотриманням карантинних норм.

Наявність маски обов'язкова.FC/DC18+Квитки: 200 UAHВ день події: 250 UAH, в образі 200 UAH