КИЇВ, Black Out
23/09/2020, 20:00

Квиток / 229

ВІА “Два Два Дев’ять” — панк-гурт з Кривого рогу, живі виступи якого виходять за рамки звичного концертного видовища. Музика гурту практично позбавлена стилістики, вона комбінується з усього, що можна легко зіграти: панк-рок, хардкор, гранж. В той же час, виступи гурту виглядають як сповідь ліричного героя — Дєні. Його пісні гірко іронізують над побутовим в сірому індустріальному місті, говорять про його, з першого погляду прості, але насущні переживання та проблеми. В 2014 фронтмен гурту став головним героєм документального фільму, в якому відверто показав, як виглядають будні героїнового залежного в українській провінції та міркує про його творчість у складі гурт “Два Два Дев’ять”.

ВІА “Два Два Дев’ять” — це більше арт-проект, ніж простий панк-гурт. Їх творчість — це мистецтво, яке створене не заради, а всупереч. Наперекір гнітючому місту, побутовим проблемам та наслідкам наркозалежності. Гурт складає пісні про героїв, які бачать сенс у житті в закладках з ширкою, заради чергової дози здають в ломбард побутову техніку, іноді мріють про море, про красу та про позбавлення від наркозалежності.

23 вересня в новому концептуальному барі Black Out відбудеться, можливо, останній столичний гетто-перформанс, в якому ВІА “Два Два Дев’ять” розкажуть про що мріють криворізькі панки, на фоні стін монотонного індустріального міста.