КИЇВ, Mezzanine
22/02/2020, 20:00

Квиток / 350

Десятигодинна психоделічна подорож від Love’n’Joy!

Міні-фестиваль за участі найбільш відірваних і сміливих київських музикантів.

Love'n'Joy — божевільні мандрівники, які ніколи не стоять на місці. В минулому році хлопці проїхали два європейських тури. Крім того, було півсотні виступів в Україні, безліч вечірок, фестивалів та концертів. 22 лютого святкуємо разом вдалий рік.

TBPOFT — це музика на зламі гучної електроніки, фанку та психоделічного року. Звучить енергійно, а інколи навіть рейвово. Якраз те, що треба для нічної частини вечірки. Найновіший реліз гурту, кліп на трек Parhelion, — дуже хороша ілюстрація нічного настрою нашої вечірки.

Komissiya гратимуть суміш поп-фанку та диско. Вони кажуть, що під нову музику дівчата не зможуть не танцювати, а руки хлопців ніжно тягнутимуться до дівчат.

Kraken Landau — цікаве звучання, костюми заворожують, а музика дає відчуття океанської хвилі, яку щойно упіймав на серфі.

Advokaty стильно поєднали звучання ретро-вейву та сінт-року. Хоча музиканти грають лише вдвох, публіка на концертах ловить шалений драйв зі сцени.

Після live-виступів — вечірка від Vertuha, відомих шанувальників вінілових платівок, яскравих костюмів та блискучих суконь.

22 лютого в Mezzanine буде 10 годин веселощів, танців та метафану в компанії зграї божевільних музикантів із 5-ти гуртів.