КИЇВ, Otel'
01/02/2020, 22:00

Квиток / 150₴

У першу суботу лютого Celestial будуть раді розділити свою чисту та палку пристрасть до техно з італійцями Friendship Collective, які нині базуються в Берліні. Сплав медіа-мистецтва та електронної музики артисти представлятимуть у колисці всіх найбожевільніших вечірок на території стрічкоткацької фабрики — в Otel’.

Діячі європейської техно-сцени BEAT MOVEMENT та T KODE (у жодному разі не трансу) виступатимуть у Києві вперше. Проте локальний пул артистів інтригує не менше: Danilenko, який нещодавно активізувався в столичному нічному житті, співзасновник Технології та діджей з електро-селекцією Gleb Terawax, а також неординарна представниця Next Sound festival, продюсерка та діджейка Noisynth.

Арт-складовою заходу «Суміш реальності й цифрового майбутнього» опікується Симон Скардіньйо (один із учасників Beat Movement) за підтримки платформи Carbon, що представляє київське ком'юніті медіа-художників.

Для нас важливо, щоб гості почували себе вільно, але при цьому поважали і свободу та комфорт тих, хто поруч. Наші двері відкриті для всіх, ми вітаємо будь-які способи творчого самовираження, але не приймемо жодних проявів ксенофобії, секзизму, дискримінації, харасменту та шеймінгу.

Дрес-код: надягайте чи знімайте що завгодно, лише будьте собою.

BEAT MOVEMENT (Subsist records/Aine)

T KODE (Stratosphera Records)

Danilenko (Celestial)

Terawax (Celestial)

Noisynth - hybrid (Next Sound festival)

Art expo artists:

ABEM - Emile Abadie live

Giusy Amoroso - 3D Artist

Ksana Buziak

Giovanni Lo Castro

Bogdan Alekseenko

Marcel Constantin Wilkens aka Erased Memories

Pavlo Sirko

Javier Delfin Damonte

Taya Kabaeva

25m42

Sasha Snov