Зустрічайте перший документальний фільм про Нижньоюрківську 31. RENOVATION - це екскурс у самісіньке серце клубного життя Києва. Історія переродження закинутої фабрики в головне місце сльоту української молоді та іноземних туристів. Як народилася ідея проекту? Київ поступово стає одним із найпопулярніших напрямків андеграундного клубного туризму.     Але скільки ще іноземців та жителів інших міст України не знають, що Київ сьогодні переживає справжній ренесанс клубної культури. Тому команда ArtiSHOK TV створила спецпроект R E N O V A T I O N, який досліджуватиме осередок електронної музики і творчого життя екс-фабрики прямо з середини та познайомиться з усіма її мешканцями. Проект складатиметься з кількох частин. Усі вони будуть присвячені ініціативам, які реалізуються в стінах Нижньоюрківської, 31.

У першу серію ввійшли кадри з клубів Closer, Otel’, Mezzanine, шоуруму 24 store, радіостанції 20ft, простору Metaculture та Strichka festival 2019.У стрічці була використана музика українських саундпродюсерів:Spekulant (Closer)

Vera Logdanidi (Rhythm buro) / Roma Khropko & Hopper field (Criminal Practice) / Acid Congress (Sergey Shu) & Stanley Young / Lectromagnetique / Sider (Deepflat) / Alex P / Иlov