КИЇВ, ЮБК
13/09/2019, 22:00

Квиток / 100 ₴

FANGO — загадковий персонаж, який рідко виходить з тіні, але музика якого, як мінімум, звучить надзвичайно. Є артисти, яких важко класифікувати. Якось Michael Mayer (босс лейблу Kompakt ) назвав  його «найгарячішим гравцем у бізнесі 4/4».

Fango — доброчесний перфекціоніст, одержимий міксуванням бас-барабанів та записом ударних, який щиро вважає, що його музика існує заради пошуку помилки, а використані інструменти не грають великої ролі, адже будь-який інструмент можна підштовхнути до межі і знайти ту саму погрішність. Випуск трилогії EP Viscera від Fango був визнаний головними гравцями у галузі музикального продакшену, не кажучи вже про низку його реміксів, таких як ’Car Car Car’ для Dj Hell.

Останніми роками його серія трилогії ’Urano’, на якій був представлений ​​танцювальний хіт ’Sikhote’, була опублікована на Resident Advisor, а його повноформатний альбом ’GEA’ отримав визнання. Зараз він почесний гість на великих фестивалях та на іменитих вечірках, таких як Kompakt , Solomun +1, Manrusionica 2019 та багато інших.

Квитки:
Early birds — 100 грн
На вході до 00:00 — 200
На вході після 00:00 — 250

Підтримка: Votuma / 8Kays та друзі. FC 21+