Платформа EVE8 продовжує серію стрімів, організованих за підтримки Українського культурного фонду. На цей раз на тлі Мукачівського замку "Паланок", який розташований в Закарпатській області, виступить український продюсер Stanislav Tolkachev.

Це буде шостий виступ в рамках проєкту пicля серії стрімів за участю Nastia і Daria Kolosova (Підгорецький замок), MANU і KRUTЬ (Тустань), ma-GOOCH (Невицький замок), Koloah (Кам’янець – Подільска фортеця), Cepasa (Аккерманська фортеця).

Stanislav Tolkachev — продюсер з Дніпра, талант якого відомий по обидва боки океану. Альбоми та релізи, живі виступи і сети Станіслава об'єднують берлінський мінімалізм з класичним звучанням Детройта. Свою славу Стас отримав завдяки справжньому і безкорисливому служінню музиці i постійному вдосконаленню власного матеріалу. Його перший реліз вийшов в 2005-му році на датському Funque Droppings, з тих пір артист випускався на багатьох лейблах, серед яких MORD, M_Rec, Semantica, Subsist, Geophone, Modularz, а також «Трип» Ніни Кравіц.

Стежити за стрімами можна на Youtube або Facebook EVE8.

Розклад наступних подiй:

1. Замок Паланок 30.08.20 Stanislav Tolkachev

2. Хотинська фортеця 13.09.20 Na Nich

3. Олеський замок 27.09.20 The Organism

4. Золочівський замок 04.10.20 Secret guest

5.  Свірзький замок 11.10.20 Secret guest