“Деконструкція” — проект зі створення авторських творів музикантами різних жанрів на основі композицій гурту DZ’OB. Результатом проекту стане збірка треків, видана на вініловій платівці одним із нових українських лейблів.

Ціль проекту — об’єднати навколо однієї теми авторів різних жанрів, стилів та уподобань та видати їхні твори разом. Ініціатори проекту, учасники колективу DZ’OB, задумувати його як конкурс реміксів, та врешті вирішили не обмежувати учасників цим словом. Головний критерій — авторське бачення та бажання переосмислити вже готовий музичний продукт. Саме тому до участі запросили як відомих професійних музикантів та композиторів, так і молодих виконавців. Останні можуть приєднатись до проекту, заповнивши заявку на участь у конкурсі.

Проводити відбір авторів для збірки будуть музиканти з DZ’OB — Олексій Бадін і Макс Андрух.

Олексій Бадін, DZ’OB:

«Деконструкція — поняття сучасної філософії та мистецтва, який означає розуміння шляхом руйнування стереотипів чи включення в новий контекст. Спочатку ми використовували термін «ремікс», але нам не дуже подобалось його наповнення, отже ми зупинились саме на деконструкції.

Сам проект передбачає створення музичних творів на основі композицій DZ’OB.

Для нас дуже важливо авторська оптика у створенні робіт. Це може будь-що – полі ритмічна додекафонна композиція, нойз, дез-метал чи пісня під гітару. Але дуже важливий нетривіальний та цікавий підхід. Заохочуються будь-які експерименти.

Одна з важливих рис проекту те, що в ньому будуть брати участь композитори/музиканти, які працюють в абсолютно різних жанрах, представники яких ніколи б не опинилися на одній збірці – академічні композитори, електронні продюсери, джазові композитори та інді гурти.

Твори будуть потрапляти на збірку двома шляхами. Ми запросили взяти участь своїх друзів та цікавих нам музикантів. Також ми оголошуємо open call для всіх охочих. Такі твори будуть потрапляти на збірку після нашого внутрішнього відбору.

Потім збірка буде видана подвійним вінілом на одному з нових українських лейблів, а також на стрімінгових платформах».

До проекту вже приєднались:

Академічні композитори: Олексій Ретинський, Олександр Маноцков, Максим Коломієць, Антон Байбаков

Електронні музиканти: Станіслав Толкачов, Ujif_notfound, Clasps, Motoblok, Ігор Ялівець

Джазові композитори: Яків Цвєтінський, Данило Вінаріков

Інді-музиканти: гурт Monotonne, Євген Гордєєв (МС Брехунець, Kurs Valut)

Умови участі в конкурсі авторських творів на основі композицій гурту DZ'OB:

1. Заповнити заявку на участь;

2. Після заповнення заявки ви отримаєте партирури обраного треку від DZ’OB;

3. Ви зможете обрати іншу композицію, але в цьому випадку надається тільки мастер трек у форматі wav;

4. Тривалість нової композиції не має перевищувати 6 хвилин;

5. Надіслати готову композицію на пошту dzob.ensemble@gmail.com до 5 жовтня;

6. DZ'OB самі робитимуть фінальний мастеринг композицій, які будуть відібрані до збірки;

Примітка для академічних композиторів, які будуть працювати у форматі електроакустики: у разі використання акустичних інструментів у композиції, записи акустичних інструментів здійснюються авторами.