Чергова робота проєкту Олександра Гладуна, Dunaewsky69, вийшла на лейблi українського музиканта DUN69 наприкінці минулого року. Повноформатний реліз «Smth Else» увібрав матеріал, створений за останні десять років.

Альбом починається з часів live-виступів у клубі CINEMA – трекiв «Nagle potpourri» та «Carpathian», які реставрувались у студії разом з Михайлом Стаднійчуком у 2011. Також в «Smth Else» зібранi студійнi роботи, створенi музикантом в Греції, такі як «Karavi», «Search for the Soul», «Positive lecture», «Scrape my soul in major» та «Smth Else».

Під час запису альбому музикант надихнувся природою Греції, морем та горами, з якими поруч живе та працює кожного дня. Він також займається реанімуванням старого матеріалу, треків періоду 2010-2012 років, та робить не тільки зведення, а і мастерінг, що підіймає якість звуку та створює нове звучання та цікавий окрас кожної композиції. Наприклад, «Two Two» – трек 2012 року, який у минулому був виданий на шотландському лейблі Section 27 (Various ‎– Sectioned V3.0). Також «Psycho Luft» — едіт-версія треку 2012 року, який був презентований у клубі ЭFIR свого часу. На запису вiн зазвучав разом з морем.

«Burlatska song (In loving memory of my Grandma)», який складається з двох частин періоду 2014 та 2016 років, — це розповіді та уривок пісні бабусі Олександра, єдиного запису, який зберігся за її життя. «Old Student» — непростий по своєму початковому ритмічному малюнку та несподіваному розвитку композиційної частини трек. Він був створений у 2010 році в Музичній Академії у місті Краків, де Олександр мав навчання на кафедрі Електроакустики. В той час серед студентів були популярні легальні психоделічні речовини, які через пів року були заборонені усім світом. Трек був створений саме під їх дією.

Влітку 2020-го музикант приїздить до Києва на місяць, де встигає відіграти пару виступів. На одному з них записує «Search for the Soul (live)» та дописує «Ambientoecologia» у студії.

Обкладинку до альбому робила Natashi Kiatano. Вона давно чула музику Dunaewsky69, але в цей раз Олександр познайомився з новими процесами, які вона створювала у своєму живопису.

Це вже сьомий реліз Олександра на власному лейблі, який почав свою діяльність на початку 2019 року. Раніше релізи Dunaewsky69 виходили на таких лейблах, як Kvitnu, Horns And Hoofs Entertainment, Section 27, Awkward Silence Recordings, Touched Music та інших. Окрім Dunaewsky69, на лейблі DUN69 вийшло два EP проєкту з Греції HITSYOURSELF — «Agios Petros» та «Koudounoforoi».

Альбом «Smth Else» доступний на Bandcamp.