В мультижанрову збірку "Резидентура 01" увійшли роботи таких проектів і музикантів, як сонічка дєтка, Andrew Deme, Subforms, Ship Her Son, Walakos, Kasyan, Iiteration, Parus Gilton (проєкт Monotonne з вокалом Kurs Valut і сонічки), Kurs Valüt у коллабi c сонічкою, а також трек від від одного з ідеологів лейбла, МС Брехунець.

За словами Dnipropop, компіляція є спробою залишити 2020-й із приємним відчуттям виконаного квесту лейблоутворення, заявити частину ком'юніті, яке існує навколо формації Модуль (Дніпро), і лейблу, створенного на його базі.

«Артисти всі давно знайомі між собою, і у відборі матеріалу ми керувалися більшою мірою готовністю матеріалу в даний конкретний момент. Кілька треків створено взагалі різними артистами, а через карантинні і географічні обмеження доводилося висмикувати вокал шляхом перетворення аудіоповідомлення в телеграмі у повноцінну вокальну партію, як було у випадку з Ганною Нікітіною і її повідомленням записаним в один дубль», — Євген Гордєєв, МС Брехунець, Kurs Valüt.

«Сам лейбл виник на тлі карантинного інституціонального апокаліпсису як спроба винайти окремі шляхи розвитку електронної сцени, окрім клубного формату, який на невідомий термін припинив звичне існування. Артисти потребують уваги, увага мотивує існувати надалі. Йдеться про артистів з характерними музичними рисами.

Є бажання надати нашому (не лише дніпровському) андеграундові можливість долучитися до ком'юніті однодумців, всередині якого відбувалися б неочікувані колаби; секс ідей і своєрідна гонитва озброєнь», — додав Євген про Dnipropop.

Компiляцiя "Резидентура 01" стала другим релізом лейблу після дебютного "Deconstruction", проекта DZ'OB, в рамках якого представники різних жанрів зробили свої "деконструйованi" версії треків дніпровського колективу.

"Резидентура 01" доступна на всіх цифрових майданчиках.