ОДЕСА, PORT
8/06/2019, 23:55

200 ₴

Criminal Practice відправляється зустрічати літо до берегів сонячної Одеси з дорогими друзями Katacult. У PORT також причалить гість з Франкфурта Мануель Шатц, і ми відсвяткуємо вічну молодість так, що буде потім що розповісти онукам.

Із 2012 року разом з іншими ентузіастами з Франкфурта і Оффенбаха на Майні Мануель розвивав діяльність музичної угруповання HardWorkSoftDrinks. Шатц зокрема працював з Max Vaahs, граючи діджей-сети на вечірках HWSD. У вихідні — діджеїнг, по буднях — старанна фуллтайм-робота в улюбленому серед місцевих магазині Freebase Records & Sneakers. У 2016 році 20 років існування останнього завершилися відкриттям на його місці GOSU, на чолі якого став Мануель Шатц з вірними друзями Phil Evans і Dietmar Wacker. GOSU — магазин секонд-хенд і актуального вінілу — незабаром розширився до лейблу. Стиль діджеїнгу, властивий Мануелю і його соратникам з часів HWSD, сформував початкове звучання імпринту. Робота в рамках лейбла і рекорд-стору наклала свій відбиток на дебютний EP Шатца "VANSCH" 2017 року випуску. Цей реліз запустив нову саунд-хвилю GOSU, яку підхоплювали прибувають до лейблу артисти.

Сьогодні Мануель довіряє роботу GOSU Філу і Дітмару, а сам все більше часу присвячує ведення лейблів (до GOSU додалися STURO і OFFFM), продюсування і діджеїнгу. Щодо новинок поки що мовчимо, але про рідкісну можливість потанцювати під його діджей-сет на березі Чорного моря вже сурмимо!