«Lewd Vagrancy» (Lewd — using rude words or movements that make you think of sex (розпусний, непристойний), Vagrancy — the criminal offence of living on the street and begging from people (бродяжництво, тунеядство)) — міні-альбом проєкту Clasps, послідувавший за торішнім релізом на лейблі Pincet, був створений з графічним дизайнером Антоном Синицею, який відповідав за візуальну сторону релізу, а також став автором та режисером кліпу до одноіменного синглу, прем'єра якого відбудеться в день виходу EP.

«Ідея видати цей запис народилась під час розпивання пляшки рому на набережній. Я ділився з Антоном тим, що назбируються записи, які між собою не дуже в'яжуться в одну "пачку", яку лейбли зазвичай вимагають від виконавця і обурювався підходу "під лінієчку". Він поділився зі мною ідеєю спробувати себе в анімації... Результат цієї розмови вилився в DIY-реліз з кліпом до заголовного треку, який і дав назву самому ЕР. Словосполучення "lewd vagrancy" я почув в фільмі The Fugitive Kind і пошуки його значення привели мене до цілого пласту в історії, роздуми над яким сформувались у невеликий стейтмент, опублікований на Bandcamp нашого релізу», — Clasps.

У цьому EP Clasps продовжує досліджувати звукову палітру та показує різносторонність у підході до власного продакшену. Альбом починається з треку «Glacier», який перетікає від дронових синтезаторів до експериментальної поп-композиції з гостьовим вокалом 6th Crowd. Її співу характерний різкий перехід, що веде до постапокаліптичної кульмінації, підсиленої перегруженою шаманською перкусією.

Титульний «Lewd Vagrancy»,  орієнтований на танцмайданчик,  — це гібрид, що поєднав в собі мікс індустріального техно з ревучими пластами та строкатими брейк-бітами. В другій половині трек еволюціонує до мелодійнішого електро з семплованими деформованими струнними.

·

Закриває EP трек «Dedication», який утримує в собі баланс між різкими грувами та мрійливими мелодіями.

«Lewd Vagrancy» — рефлексія на те, як погляд суспільства на мораль та людську природу змінювався протягом багатьох років. Водночас альбом — це роздуми над питанням: що чекає нас далі? Як зміниться наше сприйняття та якими будуть нові моральні стандарти майбутнього?

«Колаборація з Clasps дала можливість підійти до реалізації проєкту з іншої сторони. Використовуючи більше інструментів, відкрив для себе нові можливості у створення візуального контенту. Протягом цього місяця ви зможете прослідкувати за цим на наших сторінках @cla.sps x @asleggo.  

Радий, що Тарас наважився на селф реліз та виконав це гідно, EP видався багатогранним та потужним», — Антон Синиця.


Clasps — музикант, продюсер та ді-джей родом з Тернополя, що віднедавна базується в Києві. Його музика видавалася на закордонних та українських леблах, серед яких Subsist та Progressive Future, а свої нестандартні підходи до лайвів проєкт демонстрував на таких подіях, як шоукейси формації СИСТЕМА та фестиваль Brave Factory. Часто музику Сlasps важко віднести до конкретного жанру, оскільки в межах одного треку можна почути елементи iндастрiалу, бейс-музики та електро, що добре відображено в новому релізі.

Anton Synytsia (leggo) — артдиректор та графічний дизайнер, який базується в Україні. На його рахунку проєкти з українськими та закордонними продюсерами, розробка айдентики та серії плакатів для українських промо-груп. В стилістиці присутній мікс напрямків: grunge, futurism, anime, 80’s - 90's rave, abstract, minimalism.


clasps-Lewd-Vagrancy_banner-2

Вихід «Lewd Vagrancy» заплановано на 15 грудня. Релiз доступний для предзамовлення на Bandcamp.