КИЇВ, METACULTURE
06/07/2019, 23:50

Квиток / 300 ₴

...У Katacult багато друзів, яких ми любимо і з якими веселимося на славу. На цей раз ми об'єднуємося для спільної вечірки з Casta і кличемо в гості Ron Morelli з Франції. «Панк або хаус — для мене немає різниці. Ти просто завжди продовжуєш шукати нові звучання незалежно від жанру », — каже французький артист з американським корінням. Рон Мореллі відчутно вплинув на сучасну електронну музику останнього десятиліття. Як глава лейблу L.I.E.S., діджей і продюсер, він, за його словами, «ненавмисно» струснув музичне середовище далекоглядною звуковою естетикою, яка зародилася в колі друзів на локальній сцені Нью-Йорка.

Мореллі увійшов в клубну культуру ще в кінці 1990-х, коли працював у відомому рекорд-сторі А1 на Манхеттені. Але лише в 2010 про нього дізналися, як про артиста, який прокладає свій шлях в тому числі через запуск власного лейблу. Оперуючи з небаченою швидкістю, L.I.E.S. випустив понад сотню релізів з моменту заснування і закріпився в ряду світових лейблів, гідних поваги. На власному продюсерському рахунку Рона три альбоми і безліч ЕР, виданих ексклюзивно на лейблі Домініка Ферноу Hospital Productions, з яким артист продовжує співпрацювати.

Різноплановий діджейський досвід і знання жанрів, отримані під час роботи в А1, дозволяють Рону жонглювати як техно і хаусом, так і найнесподіванішими стилями на танцполах: «В ідеальному світі діджеї в клубах матимуть досконалу свободу грати безліч стилів з різних жанрів — не просто довбити людей по головах танцювальним бітом 4/4, щоб всi на вечірці стрибали». Сьогодні Мореллі є центральною фігурою їм же запущеної нової хвилі і продовжує обманювати очікування кожним рухом на електронній сцені.

Line-up:
Ron Morelli (L.I.E.S.)
Jana Woodstock
Bejenec
Zakat 95
Vani Vachi