КИЇВ, STEREO PLAZA
22/04/2019, 20:00

1399 — 1699 ₴

Британський гурт, що грає металкор, хеві-метал і треш-метал, вперше виступить у Києві. Хоча минулого року музиканти вже відвідали Україну, виступивши на Zaxidfest, а цього разу вони везуть свій останній альбом та й усе найкраще, що накопичилося за 20-річну історію гурту. А за цей час Bullet for My Valentine встигли, наприклад, випустити шість студійних альбомів, що незмінно здобували високі позиції в чарті Billboard.
Хоча починалося все з того, что музиканти грали нью-метал, переспівуючи Metallica та Nirvana. Потім переключилися на металкор та почали писати власні композиії. Їх дебютний альбом “The Poison” критики та шанувальники часто називають найсильнішим релізом, відзначаючи потужні гітарні рифи і сильний вокал Метью Така. У 2015-му Bullet for My Valentine випустили п'ятий студійник “Venom”. За словами Меттью, лідера групи, це — найважчий альбом BFMV за всю історію їх існування. Під час роботи вони створили більше десятки треків, які перезаписувалися і видозмінювалися по кілька разів. Впевнені, кілька з них ми точно почуємо 22 квітня.
Що ж стосується останнього альбому “Gravity”, то фронтмен розповідав про нього так: «Те, як ми підійшли до його запису — від написання до звукової апаратури, інструментів, які ми додали — таке відчуття, що це абсолютно новий початок для гурту». Тож, буде цікаво. Special guest концерту — італійський метал-бенд Egosystema.