Рейв-культура й електронна сцена Києва вже декілька років знаходиться в епіцентрі подій Східної Європи. Попри бурхливий розвиток локальної музики і гучні вечірки, які регулярно потрапляють у міжнародні видання, рейвери з нетерпінням чекали лише на одну подію — Boiler Room. І дочекалися. 5 грудня в Києві в рамках всесвітнього туру відбудеться вечірка Boiler Room & Ballantine’s True Music.

Легендарний проєкт Boiler Room вдруге відвідає Україну, але вперше – у співробітництві з Ballantine’s. Проєкт True Music Boiler Room & Ballantine’s покликаний просувати локальних музикантів-новаторів, творчістю яких керує безкомпромісна любов до мистецтва.

У лайнапі будуть українські артисти, звучання яких відрізняється самобутністю та автентичністю. В цей день на сцені прозвучить авангардне техно від Etapp Kyle, темні електро-мотиви Jana Woodstock, божевільний басс-лайв Spekulant, дикий ембієнт-перфоменс від Poly Chain, а також радикальні експерименти резидента Closer — Shakolin та Tofudj з лейбла Pep Gaffe.

Місце проведення традиційно засекречено: його оголосять за декілька годин до початку івенту. Потрапити на вечірку вдасться не всім, адже квитки на True Music Boiler Room & Ballantine’s придбати неможливо. Єдиний шанс потрапити на вечірку — зареєструватись за посиланням www.ballantines.com у період з 7 по 28 листопада 2019 року.

Однак всі охочі зможуть переглянути онлайн-трансляцію True Music Boiler Room & Ballantine’s у YouTube.