EP "Нейлон та Хлорка", що вийшов на тернопiльскому iмпринтi 20 травня, — це три треки на перетині EBM, New Beat, электро, що добре відображає естетику останніх релізів Pincet. Відповідно до прес-релізу, його музика представляє розхристаний флешбек у 80-ті, така собі іронічна подорож до істеричних нутрощів аналогових синтезаторів під сухий кашель бочки, туди де музичний простір витравлено верескливою хлоркою лідів і огорнуто нейлоновим FM-басом.

·

Реліз послідував за мiнi-альбомом "La solitude" львiвского музиканта Bedroom Talks, який вийшов на Pincet в лютому цього року.

batacat, він же Андрій Антоновський – український митець та музикант, що мешкає в Барселоні. Свої перші кроки в електронній музиці зробив з території фонетичної та звукової поезії застосовуючи базові блоки ефектів та польові записи на касетах. Згодом використовуючи прості ритм-машини недисципліновано занурився у створення власного техно, New Beat, EBM-звучання, послуговуючись справжнім залізом без застосування комп’ютерів. Окрім індивідуальної творчости вiн бере участь в retrowave/retrotrance/ethno-electro проєкті Ritmo Mediterraneo.

EP "Нейлон та Хлорка" доступний на Bandcamp.