Ми безмежно раді презентувати вам грандіозну музичну подію — шоукейс французького drum&bass лейблу Vandal Records в Україні!

В цю ніч на сцені клубу FESTrepublic, 3 хедлайнери світового масштабу:


Fre4knc (NL) вже майже 20 років є синонімом технічного та андеграундного drum&bass звучання. Майстерні навички аудіо-продакшну дозволили йому видатись на провідних лейблах сучасності — Invisible Recordings, Critical Music, Dispatch Recordings, Flexout Audio. Він є одним із небагатьох, кому випала честь зробити колаборації з легендарними Noisia та стати гостем їх вечірок Noisia Invites.

Arkaik (UK) - артист з ростеру Vandal Records, Dispatch Recordings та Flexout Audio, всесвітньо відомий завдяки своєму фірмовому minimal-dnb. Його сети встигли розкачати Outlook Festival та Boomtown Fair, а мега-тур по Китаю став sold-out.

Один із перших франзуцьких dnb-діджеїв та засновник Vandal Records - SKS Vandal (FR) - є впливовою постаттю на сучасній #bass сцені. Його виступи завжди наповнені ексклюзивними треками від продюсерів зі всього світу, а успішна діяльність, як лейбл-боса, відкрила нам таких продюсерів нової школи як Monty, Hyroglifics та Lockjaw.

Візуальне наповнення вечірки в руках майстра VJ Kidik, тож приготуйтесь реально побачити #bass на власні очі!

Але це не все! До Vandal Records family приєднуються наші брати M.Justa та inva з релізом нового EP, який вийде в світ за день до івенту! А досягнути музичної синергії нам допоможе double drop ninja 74DEK та чарівна junglist леді Tonika FunkMasters. Тож чекаємо вас всіх на Vandal Records лейбл night від Bass:is!

Fre4knc (NL)
Arkaik (UK)
SKS Vandal (FR)
M.Justa & INVA (UA)

А також:
TONIKA (FunkMasters)
74DEK (Bass:is)

VIsual Show by VJ Kidik


FESTrepublic, Lviv, Ukraine
(вул. Старознесенська, 24)