КИЇВ, ЮБК
09/08/2019, 22:00

Квиток / 100 ₴

AFFKT (Sincopat/Spain) – іспанський продюсер під іменем Марк Мартінез Надал, що володіє німецьким педантизмом і патентованим музичним смаком. За десять років своєї кар'єри він заслужив звання одного з найперспективніших електронних музикантів Європи. Це прізвисько не тільки закріпилася за AFFKT назавжди, але і стало назвою його останнього альбому.

Багато років AFFKT видає свої твори і ремікси для таких великих лейблів як Get Physical, Bedrock, Noir music, Sincopat, Suara, Rekids, Buzzinfly, Mobilee records, Cécille, Bedrock recordings, Vakant, Mothership, Rebirth, OFF Recordings і працює з такими артистами як Mathias Kaden, Radio Slave, Remute for X-press 2, SpencerParker and Noisia. У AFFKT давно вже є власний лейбл SINCOPAT, однак він як і раніше продовжує виступати на вечірках Suara.

Музична палітра AFFKT надзвичайно різноманітна, він і в правду «син тисячі звуків». Магістральні напрямки незмінні – це хаус і техно, проте в його треках можна простежити впливи різних і часто досить несподіваних жанрів. AFFKT черпає натхнення в кореневому соул, фанку, латино і джазі, – і ці «сторонні» захоплення Марка йдуть його музиці тільки на користь.

Ціна на вході: 150 грн, після 00:00 200 грн.
Підтримка: Votuma, 8Kays, TAAX.
FC +18.