Інструмент креативного дозвілля apipad.live продовжує серію ізольованих виступів. Цього разу були запрошені учасниці формації Womens Sound. Три учасниці продемонструють свій підхід гри з апіпадом на заході apipad.live meets Womens Sound. Напередодні події артистки лайн-апу діляться своїми знахідками і проводять музичний екскурс по майбутній трансляції.

Sirakusy:

Misteryoda — аудіо-проект одного з моїх улюблених київських художників Олександра Єльцина. Його "Вигадки" — аудіо-інсталяція на подвір'ї Янтрів на Драгобраті. Гірські пейзажі, корівки, сидиш на гойдалці та тобі муркоче Сашин голос дотепні байки типу "поїхав гуцул до великого міста грошей зароблять. а його жінка... а його жінка...".

Лоука і шалена ломаніна від якогось французського тіпочка в трєніках, який колись підписавсь на мій саундклауд.

Найяскравіше враження з останнього Shuffle в Otel' був саме сет ИНФХ. То якийсь просто нереальний чувак, зґвалтувавший публіку своїм осцилографом, лишивши мене зі стокгольмським синдромом.

Згадала про улюблену авангардну группу своїх студентських часів Cosmic Jokers, коли знайомилася з психоделічною музикою. Добре пасує для вечірніх зустрічей з інопланетянами.

Люблю іноді послухати Флоренс Фостер Дженкінс та спитати себе, чи не хуйню я роблю.

Це просто шедевральне відео з Салтівки (відомого харківського спального району), де дідусь проникливо грає на сопілці в перервах між риттям мусорками.

Pestrini — хуліганський проект відомого італійського музиканта Зоммера, де він постає в образі якогось IDM - Піноккіо.

Любителям пісьнуть у трусики під романтичний хаусок присвячую цю композицію польского виконавця Kiro Rox. Дуже мрійливий та атмосферний трек.

NFNR:

Трек, зімпровізований зі звуку рвання "улюбленої курточки Макса". Концептуально це один із моїх улюблених треків часів наших експериментальних івентів спеціального слухання та композиції під моїм кураторством у Малій Галереї Арсеналу у 16-17 роках. В сеті для apipad використаю також треки інших учасників тих івентів, бо досі вважаю композиції, створені під час них, дуже крутим експериментальним надбанням.

Neuroportal — мій багаторічний британський онлайн друг, єдина можлива зустрічі  із яким цього року в Лондоні зірвалась через закриття кордонів і термінове повернення додому. Для мене дуже цінними є такі хоч і невеликі дистанційні комунікації, але із інтересом і підтримкою творчості один одного.

Виконавець — замерзлі зимові озера. Це моє улюблене явище, — дисперсія звукових хвиль у товщі льоду, — стрьомні стріляючі розкати якого вперше почула, коли стояла на кризі на посеред озера.

Мій улюблений ембіентний реліз минулого року від суперкрутого вінничанина.

Шведське надбання часів культурного обміну закордоном, кожен раз, як рука і рот тягнуться до банана, згадується Banankontakt, хоча хз шо означає ця назва.

Lenoczka:

Minimum Duo — аудіовізуальний дует з Києва. З їхнього лайв-сету для фестивалю Docudays я вибрала шикарну частину зі співом дітей з документального фільму “Зарваниця”.

Vegetarian Sisters круто балансують між андеграундом і не-андеграундом і вже зараз формують звучання того, що, на мою думку, в майбутньому ми слухатимемо на популярних радіостанціях — радіостанціях здорової людини.

Це жирний хіп-хоп від виконавиці з Кривого Рогу SOOLIMA, також відомої як фронтвумен гурту ОЛЯ!ДОМОЙ! Сподіваюся, після цієї публікації Снуп Дог зателефонує Олі і ми станемо свідками гідної колаборації.

Михаїл Шевченко, ака Enformig — композитор, який справив великий вплив на харківську техно-сцену і на мою творчість зокрема. Це трек-чернетка з нашого спільного онлайн-джему. Пам’ять про тебе назавжди жива в твоїй музиці, Ель Драконе!