КИЇВ, RIVER PORT
14/09/2019, 22:00

Квиток / 100 ₴

Кожен народ світу є хранителем своєї особливої музичної традиції, відточеної і огранованої тисячоліттями. Цілі університети займаються вивченням цієї спадщини предків. Наука і техніка прогресують, але коли справа стосується найтонших душевних струн, ми дивимося не вперед, а всередину самих себе: туди, де невід'ємна частина нашої суті – наше коріння.

Народів багато, мова одна. Ритм! Щоб точно виявити ДНК вашої душі ми зібрали різних діджеїв, кожен з яких проведе музичний обряд свого народу. Мультикультурність нашої вечірки охопить всі етноси нашої земної кулі. Від України до Японії, від Індії і Китаю до Бразилії і Мексики. Всі Континенти і острова будуть присутні в плейлістах діджеїв нашої вечірки. Злиття і переплетення традиційних культур народів світу і сучасної електронно-танцювальної сцени народжує музику нової формації.

Повний місяць, який буде світити нам 14 вересня віддав наказ зібратися всім в одному місці, на березі Дніпра в останні теплі дні щоб провести шаманський танцювальний ритуал під керівництвом досвідчених шаманів з «Kiev Ethno Foundation». Весь обряд буде проходити під чітким наглядом всемогутнього містера Que Sakamoto (Tokyo, Japan), Huit Etoiles, Roam Recordings, Not An Animal Records.

Лайнап:

Que Sakamoto
Ilya Frolov
Dubmasta Selecta
Artem Gafarov
Kirill Doomski

На вході: 200 грн.
FC/DC +18.