КИЇВ, ЗЕЛЕНИЙ ТЕАТР
02/08/2019, 22:00

Квиток / 750 — 1500 ₴

ACID Kyiv збирають зірок, що за останні роки стали мільйонниками YouTube. Зазвичай їх запрошують на наймасштабніші опен-ейри світу, вони грають перед десятитисячною стадіонною публікою у Європі, а цього літа вони відвідають рейв, який відбудеться на території Зеленого театру в Києві. Адже техно-рейви можуть відбуватись просто неба, на цікавих зелених локаціях та з легкою атмосферою великої вечірки.

Лайнап


Joris Voorn — відомий представник електронної сцени, чиї треки входять в хіт-паради всіх журналів про танцювальну музику, очолюють чарти від Mixmag, звучать в сетах кращих діджеїв світу — Carl Cox, Derrick May, Laurent Garnier. Він розриває наймасштабніші електронні фестивалі світу, серед яких Awakenings, Ultra та Tomorrowland.

VICTOR RUIZ — бразильський продюсер з Берліна. Його треки постійно очолюють списки Beatport та стають основою виступів та міксів таких артистів, як Oliver Huntemann та Thomas Schumacher. Роботи з унікальним звучанням через рок-н-рольний бекграунд VICTOR RUIZ легко впізнавані поціновувачами електронної музики у всьому світі. Його офіційні ремікси створені спеціально для таких майстрів електронної сцени, як MOBY, Stephan Bodzin і Dubfire задають тон вечірок на головних танцполах світу.

OXIA — один з найбільш шанованих ді-джеїв та продюсерів Франції. Його кар'єра триває понад двадцять років активних гастролей по всіх континентах планети. Його трек "Domino" став культовим серед шанувальників електронної музики та переступив позначку в 40 млн прослуховувань на YouTube. OXIA робить ремікси для Moby, Moan і Diversions Music. А його вклад в Knee Deep in Sound Ibiza 2018 важко переоцінити. Все це OXIA поєднує з п'ятирічним співпрацею з Music On Ibiza.

The Organism — єдиний український артист в нашому лайнапі, але він відомий далеко за межами нашої країни. Його треки звучать в сетах таких виконавців, як Solomun, Dixon, Ame, DJ Tennis, Dennis Ferrer, Andhim та ін. Його EP "Rite", випущений на початку 2019-го спільно з главою лейбла «Disco Halal» Moscoman, був відзначений DJMag і легендарним Пітом Тонгом в його радіошоу на BBC Radio 1. А EP "Gypsy" з реміксом Тіма Енгельхардт, зайняв 25-е місце в топ-100 кращих композицій від Beatport і 4-е в топі жанру Melodic House & Techno.

Âme Live в особі Франка Відемана! Франк - один з двох учасників всесвітньо відомого електронного дуету Âme. У свій час колектив перевернув музичний світ, поєднавши техно з мелодичним соуловим звучанням. В 2004 році разом з виходои однойменного альбому Âme вони потрапили у всі авторитетні музичні видання. З того часу колектив випустив більше 20 повноцінних релізів, стали резидентами культових клубів Robert Johnson, Fabric и Panorama Bar та створили один з найвпливовіших та креативних лейблів Германії - INNERVISIONS.