«What Happened?» — перший EP київської артистки, в якому вона цілком фокусується на танцювальній енергетиці, створюючи синтетичий всесвіт з гіпнотичних синтезаторів, гострих ударних і пронизливого вокалу. 6TH CROWD демонструє потяг до багатого і контрастного електронного звучання, важким ритмам і неземної атмосфери, який поширюється на 3 нових роботи. Також своє бачення заголовного треку представив тернопільський продюсер Clasps, в релізі якого нещодавно відзначилася артистка.

«Раптово прокидаєшся з пришвидшено гупаючим серцем, повна темрява і ти не уявляєш, де ти і коли. Розумієш лиш, щось пішло не так, як треба. Чи то світ перестав існувати, чи то ти», — сказано в прес-релізі.

«What Happened?» — темна і брутальна звукова ілюстрація цього відчуття розгубленої паніки, написана протягом весни і літа минулого року, коли дивовижний новий світ пандемії ще не був звичним.

·

Вперше відкриваючий реліз трек пролунав в ефірі Open Source Community в Twitch, після чого 6TH CROWD отримала пропозицію від власника 51 Degrees North Recordings видати його на лейблі. Також робота з OSC привела артистку до колаборації з іранським продюсером Badador. Реліз, в якому були замішані рядки української поезії з модулярним техно, вийшов на лейблі Sanati.

6TH CROWD — київська продюсерка, колишня учасниця нойз-рок-колективу On The Wane. Вона зайнялася пошуком власного електронного звучання після закінчення курсу від Module Exchange. «What Happened?» став першим сольним релізом, виданим на лейблі.

«What Happened?» доступний на Bandcamp.