КИЇВ, RiverPort
06/01/2020, 23:00

Квиток / 250

     

Mad Mike Banks стверджував, що музика завжди буде понад людиною. При цьому співзасновник Underground Resistance приховував обличчя під час виступів. Герой різдвяної вечірки промо-групи United не з Детройта, але дотримується подібної логіки. Шостого січня у River PORT з лайв-сетом виступить VRIL - містифікатор і відлюдник європейського техно, який рідко демонструє свій лик публіці. Стверджуючи, що про артиста повинна розповідати його музика, а не він сам.

Про січневого гостя відомо лише те, що він з німецького Ганновера. Дотримується складного, багатошарового і іноді навіть лякаючого звучання. Випускає релізи на легендарному лейблі Giegling, який зі сторони більше схожий на секту або таємне товариство.

Музика Vril - це стихія, яку відчуваєш, але не можеш осягнути. Єдиний хаотичний потік свідомості, в якому даб-техно у стилі Basic Channel ненав'язливо фліртує з важким і атональним лефтфілдом. А мінорний ембієнт переплітається в екстазі з аристократичним IDM, відправившись у весільну подорож по невідомим закуткам звукової ейфорії. Це той випадок, коли в жодному разі не варто намагатися зрозуміти, а потрібно тільки відчувати і танцювати. Тоді і настане момент, про який скажете - "vrilly good".

До священнодійства в ніч на Різдво приєднаються резиденти формації - Oleg Isk, Sinica і Kichi Kazuko, а також "важка" техно-підтримка в особі Nastya Muravyova. І так, ця вечірка може увійти в історію столичної техно-сцени. Що буде неможливим без вас на танцполі.

Lineup:

Vril [Giegling, DE] (live)

Nastya Myravyova

Kichi Kazuko

Sinica

Oleg Isk